Kohaletoimetamine

Tellitud kaubad edastatakse Tellijale koostööpartnerite Itella Estonia OÜ, DPD Eesti AS või AS Eesti Post (Omniva) vahendusel vastavalt Tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile, milleks on:

SmartPOST - Kauba tellimisel vali kohaletoimetamise võimaluseks SmartPOST. Paki saabudes saadetakse sinu telefonile ja e-mailile sõnum teate ja kapikoodiga. Sisesta kapikood SmartPOSTi pakiautomaadis, võta pakk ja sulge uks. Paki kättesaamise kiirus 1-3 päeva. Pakiautomaatide asukohtadega saad tutvuda siin. Saatekulu: 3 EUR

OMNIVA - Kauba tellimisel vali kohaletoimetamise valikutest Omniva ning lisa, millisesse automaati soovid pakki saada. Peale teavitava SMSi saamist mine automaadi juurde, sisesta saadud kapikood ning võta avanenud kapist pakk välja. Paki kättesaamise kiirus 1-3 päeva. Pakiautomaatide asukohtadega saad tutvuda siin. Saatekulu: 3 EUR

DPD pakiautomaat – Kauba tellimisel vali kohaletoimetamiseks DPD pakiautomaat ning lisa, millisesse automaati soovid pakki saada. Paki  jõudmisel DPD Pakipoodi saabub sulle sõnum saadetise numbriga. Pakiautomaatide asukohtadega saad tutvuda siin. Saatekulu: 3 EUR

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Muud võimalused:

Tellides kaupu väljapoole Eesti Vabariigi territooriumi eeltoodud kohaletoimetamise viisid ja -hinnad ei kehti. Sellisel juhul lepitakse kaupade kohaletoimetamise viis ja -hinna osas kokku e-maili vahendusel.

TAGASTAMINE

MOEMEKA OÜ-st ostetud tooteid on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest (siia hulka ei kuulu pesu ja päevitusriided - vt eritingimusi neile altpoolt). Toode peab olema postitatud Itella SmartPost, Omniva või DPD pakiautomaadi vahendusel MOEMEKA OÜ -le (tel. 56 977 332) PEETRI SELVERIS asuvasse automaati 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. 

Raha tagastatud toodete eest hüvitame Sulle 3-5 tööpäeva jooksul alates toodete jõudmisest MOEMEKA OÜ-le. Tagastamisele kuulub vaid tellitud kauba maksumus. Postikulu - nii tellimust esitades kui ka tagastamisega seotud postikulu ei kuulu tagastamisele.

ERITINGIMUSED

Tagastamisele ei kuulu ETTE TELLIMISTE raames spetsiaalselt kliendile tellitud tooted. 

Pesu ning päevitusriideid ei ole MOEMEKA OÜ samuti kohustatud hügieenilistel põhjustel tagasi võtma. Olles vastutulelikud klientidele, siis oleme valmis antud tooted tagasi võtma 5 tööpäeva jooksul alates kättesaamisest.

Tagastatava toote seisukord peab olema sama kui kättesaamisel. 

* Tagastamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud.

Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud MOEMEKA OÜ-st või toote mittesihipärasest kasutamisest, on MOEMEKA OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab MOEMEKA OÜ Sulle avalduse.

* Tagastamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke.

Kui selgub, et toodet on kasutatud, juhindub MOEMEKA OÜ mõistliku kasutuse põhimõttest – kui kauba sobimatuses veendumiseks tuli seda proovida, loetakse kaup mittekasutatuks. MOEMEKA OÜ-l on õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.

* Tagastamisele kuuluv toode peab olema koos siltidega. 

MOEMEKA OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Toode on lisatud soovinimekirja
Tooted lisati võrdlusse