Kasutustingimused

 

KASUTUSTINGIMUSED (kehtiv alates 20.04.2015)
Käesolevad tingimused kehtivad Moemeka OÜ (edaspidi Moemeka) internetileheküljelt www.moemeka.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingutele.

Lepingu jõustumine
Ostu-müügileping tellitud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saatmist Moemeka poolt.

Tellimuse kättetoimetamise tähtaeg
Tellimus edastatakse Moemeka poolt kätte toimetamiseks pärast raha laekumist arvel näidatud arvelduskontole koostööpartneritele: Itella SmartPOST OÜ, DPD Eesti AS võ AS Eesti Post. Tellimus edastatakse kättetoimetamiseks üldjuhul samal tööpäeval, kui laekumine toimub enne kella 15:00 või järgmisel tööpäeval, kui laekumine toimub peale kella 15:00, kuid mitte hiljem kui 5 päeva jooksul alates raha laekumisest arvel näidatud arvelduskontole.

Hind ja makseviis
Kaupade juures olevad hinnad on eurodes. Kaupade eest tasutakse arve alusel pangaülekandega või pangalingi vahendusel vastavalt Tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile.

Kaupade kohaletoimetamine
Tellitud kaubad edastatakse Tellijale koostööpartnerite Itella SmartPOST OÜ, DPD Eesti AS või AS Eesti Post vahendusel vastavalt Tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile, milleks on:

 

SmartPOST - Paki tellimine Sinu kodukaupluse Smartposti pakiautomaati. Kauba tellimisel vali kohaletoimetamise võimaluseks SmartPOST. Paki saabudes saadetakse sinu telefonile ja e-mailile sõnum teate ja kapikoodiga. Sisesta kapikood SmartPOSTi pakiautomaadis, võta pakk ja sulge uks.  Paki kättesaamise kiirus 1-3 päeva. Pakiautomaatide asukohtadega saad tutvuda siin. Saatekulu: 2,99EUR

 

Post24 - Paki tellimine Post24 automaati. Kauba tellimisel vali kohaletoimetamise valikutest Post24 ning lisa, millisesse automaati soovid pakki saada. Peale teavitava SMSi saamist mine automaadi juurde, sisesta saadud kapikood ning võta avanenud kapist pakk välja. Paki kättesaamise kiirus 1-3 päeva. Pakiautomaatide asukohtadega saad tutvuda siin. Saatekulu: 3,15 EUR

Postkontorisse - Paki tellimine aadressi järgsesse postkontorisse. Kauba tellimisel vali kohaletoimetamise valikutest Postkontor ning lisa aadress, kuhu soovid pakki saada. Saatekulu: 3,60 EUR

DPD Pakipoodi – Paki tellimine DPD Pakipoodi. Kauba tellimisel vali kohaletoimetamiseks DPD Pakipood ning lisa, millisesse Pakipoodi soovid pakki saada. Paki  jõudmisel DPD Pakipoodi saabub sulle sõnum saadetise numbriga. Saadetise väljastamine toimub isikuttõendava dokumendi alusel.  Pakipoe asukohtadega saad tutvuda siin. Saatekulu: 2.50 EUR

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Muud võimalused:
Tellides kaupu väljapoole Eesti Vabariigi territooriumi eeltoodud kohaletoimetamise viisid ja -hinnad ei kehti. Sellisel juhul lepitakse kaupade kohaletoimetamise viis ja -hinna osas kokku e-maili vahendusel.

Tellija õigus tellimusest taganeda
Tellijal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast. Lepingust taganemiseks peab Tellija tegema Moemekale vastavasisulise avalduse ning tagastama tellitud kauba. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema kõigi markeeringutega ning originaalpakendis. Tagastamisõigus ei kehti pesule ja päevitusriietele hügieenilistel põhjustel. Kui tagastamisele kuuluv asi on halvenenud ja halvenemine ei ole tekkinud asja korrapärase kasutamise tulemusena, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine. Moemeka tagastab Tellijale lepingust taganemisel kauba eest tasutud hinna esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba tagastamist  Tellija poolt osutatud pangaarvele. Kauba saatekulu tagastamisele ei kuulu. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab Tellija.
Moemekal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Tellija ei ole arvel näidatud aja jooksul arvet tasunud või kui Moemeka vastava kauba varud on ammendunud.

Omandi reservatsioon
Kuni kauba hinna täieliku tasumiseni on kaup Moemeka omand.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine
Moemeka ei avalda Tellija isikuandmeid kolmandatele isikutele v.a järgmiste koostööpartneritele, Itella SmartPOST OÜ, Eesti Post AS või DPD Eesti AS klienditeenindusele tellimuse täitmiseks. Moemekab kasutab oma majandustegevuses Tellija e-posti aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tellijale v.a juhul, kui Tellija on sellise tegevuse keelanud.

Tellimistingimuste ja hinnakirja muudatused
Moemekal on õigus käesolevaid tingimusi ja hinnakirju muuta ning täiendada. Tingimuste ja hinnakirja muudatustest ning täiendustest teatatakse internetilehekülje www.moemeka.ee kaudu ning tingimuste ja hinnakirja muudatused ja täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest internetileheküljel www.moemeka.ee. Kui tellimus on esitatud enne tingmuste ja hinnakirja muudatusi, siis kohaldatakse Tellijale tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi ja hinnakirja.

Kodulehel olevad materjalid
Moemeka kõikide materjalide (artiklite, toodete tõlked, fotode, jm) autori varalised õigused kuuluvad juriidilisele isikule Moemeka. Reprodutseerimine ehk otsene või kaudne lehe materjali või selle osa kopeerimine ilma Moemeka kirjaliku nõusolekuta on keelatud. Materjali reprodutseerimise soovi korral palun saata ettepanek lepingu sõlmimiseks aadressil info@moemeka.ee.

Lõppsätted
Käesolevatele tellimistingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigust. Kui tellimistingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas tellimistingimuste ega ostu-müügilepingu kehtivust. Tühine säte asendatakse seaduspärase sättega, mis on tühisele sättele õiguslikult ja majanduslikult kõige lähedasem.


Kontaktid:
Moemeka OÜ
Juriidiline aadress: Vahtra tee 6-15, 75312 Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa
Telefon: 56 200 069
E-post: info@moemeka.ee